naszesercelogopoprawka3-768x203

 

dietetyk

Joanna Koszewska – mgr inż. Specjalista ds. Żywienia i Dietetyki

 

Swoją wiedzę zdobywała w Warszawskiej Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Doświadczenie z pacjentem zdobywała m.in. w szpitalu przy ul. Szaserów. Wiedzę pogłębia jako członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

Sama opowiada o sobie: „Najcenniejsze dla mnie są sukcesy moich pacjentów, w których mam zaszczyt uczestniczyć!!! Cenię u ludzi profesjonalizm i tym samym staram się obdarzać każdą osobę, dla której tworzę dietę. Uważam, że tylko indywidualnie ustalona dieta będzie skuteczna.
Moje motto? „Jedz tak, aby pokarm był Twoim lekarstwem, a nie lek pożywieniem”

Obecnie w gabinecie konsultuje  mgr inż. Magdalena SzymańskaMagdalena Szymańska

Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka na specjalizacji dietetyka.

Od 10 lat pracuję z pacjentami opracowując plany żywieniowe w odchudzaniu oraz wielu schorzeniach, w których dieta ma kluczowe znaczenie (cukrzyca, choroby serca, problemy hormonalne, choroby tarczycy). Cały czas szkolę się na konferencjach, sympozjach aby być na bieżąco z aktualnymi zaleceniami żywieniowymi. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Od marca 2016 roku jestem również instruktorem Nordic Walking Polskiej Federacji Nordic Walking. Wierzę, iż połączenie aktywności fizycznej z odpowiednio dobraną dietą jest kluczem do uzyskania zdrowia i dobrego samopoczucia.